Naše škola zve všechny zájemce o studium, ale také rodiče na den otevřených dveří. Ten proběhne v úterý 16. listopadu od deváté do šestnácté hodiny. Učebny, ateliéry, ale i dílny budou k nahlédnutí od 9:00 🕘do 16:00hod🕓. Žáci a učitelé budou odpovídat na vaše dotazy související se studiem na naší škole. Den otevřených dveří je určen hlavně pro žáky devátých tříd, ti se mohou seznámit se studijními a učebními obory  školy a s prostředím, ve kterém probíhá teoretická výuka a odborný výcvik.

Na budově Bratislavská 2166 (v prostorách jídelny) bude módní přehlídka oboru Fashion design, či ukázka výuky bojových sportů oboru Veřejnosprávní služby.

Na Mariánské 1100 si návštěvníci prohlédnou učebny Informační technologie a ukázku počítačových sítí CISCO, seznámí se s tvorbou softwaru, nebo se podívají na ateliéry Grafického a Průmyslového designu. Zájemci o studium uměleckých oborů si mohou vyzkoušet také talentové zkoušky „nanečisto“. Pro zájemce o obor Elektrotechnika budou otevřeny učebny robotiky a mechatroniky. Ti, co se zajímají o další technické obory, mohou přijít do budovy Karolíny Světlé (za Lidlem) a seznámit se například s maturitními obory jako je mechanik – seřizovač, mechanik – elektrotechnik a vyzkoušet si práci s 3D tiskárnou, nebo CAD/CAM technologií. V budově Karolíny Světlé si budoucí žáci zkusí, jaké je to být truhlářem či elektrikářem, nebo si vyrazí svou minci (zámečník), případně vyváží kola automobilu (automechanik). Den otevřených dveří bude probíhat také na budově Národní, kde mají praxe kadeřníci, maséři, či vlásenkáři a v prostorách budovy Školní, kde se učí svým dovednostem kuchaři a servírky. Žáci, kteří jsou ze vzdálenějších míst, si mohou prohlédnout Domov mládeže. Ubytování je zajišťováno ve dvou budovách, a to na Bratislavské a Mariánské ve dvou až třílůžkových pokojích.

Pro zájemce o pomaturitní studium bude k nahlédnutí také budova Vyšší odborné školy ve Střelecké ulici, kde sídlí Gymnázium. Seznámí se zde se vzdělávacími programy, jako například Informační technologie, Bezpečnostně právní činnosti, Diplomovaná všeobecná sestra, nebo nově Aplikovaná elektrotechnika a Předškolní a mimoškolní pedagogika.

Pro více informací, nebo individuální návštěvu můžete volat 412 354 770.

 

ℹ️Při návštěvě školy prosíme o dodržování aktuálních hygienických nařízení, tj. zakrytí dýchacích cest respirátorem, děkujeme za pochopení.

Naše střediska - Varnsdorf:

Bratislavská 2166

Mariánská 1100

Karolíny Světlé 2703

Střelecká 1800 - VOŠ