Milí žáci a studenti,

od 11. května 2020 mohou žáci, kteří tento rok končí studium,  navštěvovat školu kde budou mít konzultační hodiny. Vzhledem k tomu, že byly utlumeny některé autobusové i vlakové spoje a  je menší možnosti jak se do školy dopravit, domov mládeže zajistí těmto žákům ubytování.  Ubytování bude možné pouze po telefonické nebo mailové domluvě s vedoucí domovů mládeže I. Tesařovou, ilona.tesarova@skolavdf.cz,  412 372 095, 412 315 039.

Situacemi, kterými v současné době procházíme, nikdo nezažil a také s nimi nikdo nepočítal. Všichni pedagogové věří, že vše dobře zvládneme a tyto životní zkušenosti nás všechny posílí.

Bc. Ilona Tesařová


 

Stáhněte si

← ...vše, co potřebujete vědět

Domov mládeže se nachází v ulicích Bratislavská a Mariánská. Ubytovací kapacita DM Bratislavská je 130 lůžek a 180 lůžek na DM Mariánská. Ubytováni jsou žáci i studenti VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf v 3 - 4 lůžkových pokojích. Ekonomické podmínky jsou: měsíčně 900 Kč za ubytování a 1740 Kč za celodenní stravu (snídaně, svačina, oběd, svačina a večeře). Víkendové dny jsou domovy mládeže uzavřeny. Pro ubytování žáků je DM Bratislavská otevřen v neděli od 18.00 a DM Mariánská v pondělí od 6.00.

Pro žáky je připravena bohatá nabídka sportovních i kulturních volnočasových aktivit. Zároveň jsou využívána veškerá sportoviště ve městě.

Zájmová činnost by neměla být postavena na kvantitě, ale kvalitě. Umíme-li něco navíc, měli bychom to i umět vhodnou formou předat mladším. Vhodné využití volného času zabraňuje nudě a předchází tak i nežádoucím jevům v oblasti toxikomanie a kriminality.

Podívejte se na aktuality z domova mládeže

Přehled zájmových kroužků

 • Sportovní kroužky:
 1. floorbal
 2. fotbal
 3. basketbal
 4. stolní tenis
 5. plavání
 6. posilovna
 • Sezonní kroužky :
 1. hokej
 2. lyžování
 3. cyklistika
 • Kroužek estetické výchovy:
 1. dramatická činnost
 2. keramická činnost
 3. výtvarná činnost
 • Kroužek ručních prací
 • Akvaristický kroužek
 • Modelářský kroužek
 • Hudební kroužek
 • Filmový kroužek