Turnaje Bezpečáků 2017 o pohár ředitele školy ve sportovní hale SŠT v Mostě se dne 28. 4. 2017 zúčastnili i žáci 2. ročníku BPČ VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf pod vedením Mgr. Mandíka, učitele sebeobrany. Soutěžilo se ve sportovním kickboxingu, který se dělí do kategorií  - semicontact, lightcontact a kick light.

Po skvělém boji získal náš žák Radim Šmudla zlatou medaili v lightcontaktu ve váze do 75 kg a druhou zlatou medaili vybojoval v kategorii kick lightu ve své váze.

Další náš závodník Karel Kučera získal zlato v kategorii lightcontactu ve váze do 65 kg. V další kategorii kick light byl ale zraněn a z dalších zápasů musel odstoupit. I tak se mu podařilo získat bronzovou medaili ve své váze.

Gratulujeme soutěžícím za skvělé výsledky! Věřím, že tento úspěch nebude posledním a bude dobrou motivací i pro ostatní žáky oboru Bezpečnostně právní činnost.