Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, p. o. má několikaleté zkušenosti v oblasti dalšího vzdělávání. Spolupracuje s úřady práce, pro které organizuje rekvalifikační kurzy, široké veřejnosti nabízí řadu vzdělávacích a zájmových kurzů. Tyto kurzy dalšího vzdělávání jsou určeny pro ty, kteří si chtějí rozšířit své kompetence a dovednosti.

 

Aktuální kurzy naleznete v příloze níže na této stránce!

 

V souvislosti se vzdělávacími kurzy a zákonem č. 179/2006 Sb., o ověřování a uznávání výsledků dalšího vzdělávání a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, se škola stala autorizovanou osobou některých profesních kvalifikací v rámci procesu ověřování a uznávání výsledků dalšího vzdělávání. Nabízí tak možnost získání výučního listu uchazečům s praxí, ale bez vyučení v oboru, od kterých to nově vyžaduje např. zaměstnavatel. Více informací o celostátně uznávaných kvalifikacích v České republice naleznete na webových stránkách Národní soustavy kvalifikací.

V této sekci Vám představujeme nabídku klasických rekvalifikačních kurzů, zájmových kurzů nebo přípravných kurzůvedoucích k získání profesní kvalifikace nebo mezinárodního osvědčení v oblasti počítačové gramotnosti. Nabízíme také přehled profesních kvalifikací, pro které škola realizuje zkoušky.Vzdělávací kurzy

Profesní kvalifikace

Termíny zkoušek před autorizovanou osobou

Nejsou

Kontakty

Zájemci o další vzdělávání se mohou obracet na pracovníky školy na níže uvedených kontaktech:Telefon +420 739 478 248
E-mail nina.fucikova@skolavdf.cz

Přihlášky pro uchazeče o vzdělávací kurz nebo pro zájemce o získání profesní kvalifikace Vám budou zaslány e-mailem nebo jsou ke stažení níže.

docPřihláška ke zkoušce ověřující dosažení profesní kvalifikace

docPřihláška uchazeče o vzdělávací kurz

Nabídka rekvalifikačních kurzů: