Barmanský kurz 2024

21. 3. 2024
#barmansky-kurz #hotelnictvi

Naše škola dbá na to, aby žáci dostali nejen kvalitní vzdělání, ale i možnost rozšířit své odborné znalosti, které je mohou vést k úspěšné budoucnosti. Jedním z úspěchů žáků oboru Hotelnictví a Kuchař – číšník je absolvování barmanského kurzu.

Barmanský kurz je doplňková aktivita, která nabízí našim žákům naučit se dovednosti, které jsou užitečné ve světě gastronomie. Pod vedením odborníka a lektora CBA Lukáše Skoupilíka z Barstars.cz získali neocenitelné znalosti a informace.

Během kurzu se žáci naučili nejen připravit a servírovat různé druhy nápojů, ale také získali informace o správném chování v baru, způsobech obsluhy zákazníků a praktické tipy. Seznámili se s různými druhy alkoholických nápojů a jejich mícháním, stejně jako s tvorbou a prezentací koktejlů.

Absolvování barmanského kurzu umožnilo našim žákům získat cenné dovednosti, které jim mohou otevřít dveře k další práci v gastronomickém odvětví. Kromě toho pomohlo rozvíjet jejich komunikační schopnosti a týmovou spolupráci.

Gratulujeme všem účastníkům k úspěšnému absolvování barmanského kurzu a přejeme jim mnoho úspěchů v jejich budoucí kariéře.

Marie Kucerová

Jakub Hájek 17. 4. 2024
Barmanský kurz 2024