Naši maséři triumfovali na soutěži Masér bez hranic na hranicích 2024

21. 3. 2024
#maser-bez-hranic

Mladých masérů bylo letos více než loni. Účelem této soutěže je prohloubení a vzájemná výměna odborných znalostí žáků oboru „Masér sportovní a rekondiční“ a „Rekondiční a sportovní masér“. Do soutěže se přihlásilo 42 soutěžících z devíti škol po celé ČR. Nejdále to měli účastníci z Brna. Soutěž probíhala ve dvou kategoriích - Sportovní masáž a Alternativní masáž. Odborná porota /každá škola měla svého zástupce/ hodnotila mimo jiné techniku provedení masáže, nebo celkový dojem a přístup ke klientovi, ale také vystupování a dodržení časového limitu. U Alternativní masáže hodnotila porota také kostýmy a kreativitu masérů. Naši žáci nakonec zaslouženě obsadili první příčky v kategorii Sportovní masáž a potvrdili, že patří k masérské špičce v České republice:
Jakub Boštík – 1. místo
Sára Petráková – 2. místo

Účelem této soutěže je prohloubení a vzájemná výměna odborných znalostí žáků oboru „Masér sportovní a rekondiční“ a „Rekondiční a sportovní masér“. Akce se velmi povedla, o čemž svědčí také komentáře zúčastněných škol na sociálních sítích.

Velký dík patří nejen zřizovateli školy Ústeckému kraji za podporu, ale také partnerům za ceny do soutěží. Děkujeme také všem soutěžícím za účast a Pivovaru Kocour Varnsdorf za krásné prostory. 

Celkové výsledky
Sportovní masáž:
1. místo - VOŠ, SPŠ a SOŠ Varnsdorf /Jakub Boštík/
2. místo - VOŠ, SPŠ a SOŠ Varnsdorf /Sára Petráková/
3. místo - VOŠ Ekonomická, sociální a zdravotnická, OA, SPŠ a SZŠ Most /Eliška Gonosová/

Alternativní masáž:
1. místo - SPŠ a SOŠ Dvůr Králové nad Labem /Viktorie Bernardová/
2. místo - SZŠ Turnov /Kutěnová Monika/
3. místo - Střední škola POHODA Litoměřice /Kastl Jiří/

Marie Kucerová

Jakub Hájek 17. 4. 2024
Naši maséři triumfovali na soutěži Masér bez hranic na hranicích 2024