Něco málo o literatuře prvních ročníků

10. 1. 2024
#literatura #teologie

Již druhým rokem výuku literatury v prvním ročníku vedl ve dvouhodinovém bloku Mgr. Richard František Vlasák. Jako duchovní a teolog je osobou nanejvýš povolanou k tom, aby studentům představil strukturu a postupný vznik Bible. Ráda bych tímto panu magistrovi poděkovala, i když studenti aktuálních prvních ročníků se této úlohy zhostili ve svých evaluacích lépe než já:

T. Malá – Panu lektorovi bych chtěla vzkázat, že má skvělé prezentační schopnosti a je super, jak nám to umí podat jako puberťákům.

L. Siváková – Měl to moc dobře připravené, zábavné. Bylo zajímavé, kam až nás dostal.

K. Malý – Pane magistře, děkuji ještě jednou za přednášku, že jste to udělal tak, že to nebyl způsob, jak se zbavit dvou hodin češtiny, ale udělal jste to zábavné i zajímavé. 

J. Tafičuk – Panu faráři bych chtěl velice poděkovat za úžasný moderní neotřelý přístup, který se úžasně poslouchal a byl i dobře pochopitelný. Změna ve výuce byla super, protože znalosti pana faráře byly ohromující a velice zajímavé. Doufám, že se takové změny budou dělat častěji, nejen v rámci češtiny.

K. Hejná – Pan magistr s sebou přinesl dobrou atmosféru a spoustu pochopení pro nás všechny.

M. Antlová – Lektor byl velice pozitivní a rozumný člověk plný energie a radosti, kterou předával nám všem.

S. Ratvejská – Lektor byl skvělej. Myslela jsem si, že přijde muž celý v černém a s bílým límečkem a bude to brát opravdu vážně. Avšak přišel muž, který bral všechno s pohodou a zasloužil si mou pozornost.

Petra Čiháková

Petr Kozák 10. 1. 2024